20-10-2014, 20:51
Witam,
mam taki problem
Mam warstwy w ukladzie 92, projekt też w tym układzie. Podczytuje Google Satellite Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok. Wszystko leży jak się należy, ale tak jest przy dużych skalach. Pomniejszając skalę od pewnego momentu przybliza tylko zdjecia z satelity, a reszta warstw jakby sie nie zmieniala i zostaje w tych samych miejscach monitora, czyli powstaje obraz absurdalny z duzo większymi elementami.
Na przykladzie dobrze to widac -Na 1 zdjęćiu poligon pha znajduje sie w obszarze zbiornika - na 2 zdjęciu po powiekszeniu juz wchodzi mocno w drzewa
Macie pomysł jak to rozwiazac
mam taki problem
Mam warstwy w ukladzie 92, projekt też w tym układzie. Podczytuje Google Satellite Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok. Wszystko leży jak się należy, ale tak jest przy dużych skalach. Pomniejszając skalę od pewnego momentu przybliza tylko zdjecia z satelity, a reszta warstw jakby sie nie zmieniala i zostaje w tych samych miejscach monitora, czyli powstaje obraz absurdalny z duzo większymi elementami.
Na przykladzie dobrze to widac -Na 1 zdjęćiu poligon pha znajduje sie w obszarze zbiornika - na 2 zdjęciu po powiekszeniu juz wchodzi mocno w drzewa
Macie pomysł jak to rozwiazac