30-08-2016, 08:55
Witam!
Czy może ktoś wie jaka jest przyczyna tego, że po załadowaniu warstwy poligonowej stworzonej w ArcGIS-ie do QGIS-a, przy zwiększaniu skali (zbliżaniu do warstwy) znikają niektóre obiekty tej warstwy, a tylko niektóre są widoczne? Obiekty te istnieją w tabeli atrybutów, dają się zaznaczyć. Nie mam zaznaczonego wyświetlania w zależności od skali, odznaczyłem we właściwościach warstwy oraz ustawieniach upraszczanie geometrii oraz jakość wyświetlania (pokaż linie jako mniej postrzępione kosztem wydajności wyświetlania). Będę wdzięczny, za wszelkie podpowiedzi i uwagi.
Czy może ktoś wie jaka jest przyczyna tego, że po załadowaniu warstwy poligonowej stworzonej w ArcGIS-ie do QGIS-a, przy zwiększaniu skali (zbliżaniu do warstwy) znikają niektóre obiekty tej warstwy, a tylko niektóre są widoczne? Obiekty te istnieją w tabeli atrybutów, dają się zaznaczyć. Nie mam zaznaczonego wyświetlania w zależności od skali, odznaczyłem we właściwościach warstwy oraz ustawieniach upraszczanie geometrii oraz jakość wyświetlania (pokaż linie jako mniej postrzępione kosztem wydajności wyświetlania). Będę wdzięczny, za wszelkie podpowiedzi i uwagi.