28-08-2018, 12:20
29-08-2018, 09:39
Bezpośrednio chyba nie. Mi się nie udało.
Jest natomiast takie narzędzie (FME), które pozwala obrabiać CityGMLe i wyczynia różne cuda. Na przykład może wypluć dane do PostGISa, a jak wiemy PostGIS ma możliwości, jeśli chodzi o 3D.
Tu przykładowy filmik:
[link]https://www.youtube.com/watch?v=7mH4IUGyhP0[/link]
Jest też takie narzędzie, które nazywa się 3dcitydb i pozwala na eksport do PostGISa.
[link]https://github.com/3dcitydb/3dcitydb[/link]
Tak że PostGIS póki co najłatwiej się sprawdzi.
Jest natomiast takie narzędzie (FME), które pozwala obrabiać CityGMLe i wyczynia różne cuda. Na przykład może wypluć dane do PostGISa, a jak wiemy PostGIS ma możliwości, jeśli chodzi o 3D.
Tu przykładowy filmik:
[link]https://www.youtube.com/watch?v=7mH4IUGyhP0[/link]
Jest też takie narzędzie, które nazywa się 3dcitydb i pozwala na eksport do PostGISa.
[link]https://github.com/3dcitydb/3dcitydb[/link]
Tak że PostGIS póki co najłatwiej się sprawdzi.
29-08-2018, 11:55
Czy jest możliwość wyciągnięcia z tych danych wysokości w postaci atrybutu?