21-01-2021, 08:49
Mam problem z usługą WMS działki z powiatów ze strony:
http://integracja.gugik.gov.pl/cgi-bin/KrajowaIntegracjaEwidencjiGruntow
Przez jakiś czas działała dobrze. Wczoraj wczytałem plik JPG i włączyłem działki - nie widać warstwy na mapie, a po powiększeniu do warstwy pokazuje mi fragment oceanu koło Wysp Św. Tomasza i Książęca i nic się nie da z tym zrobić.
Wersje: 3.16 i 3.10, układ współrzędnych dla projektu i wszystkich warstw: WGS 84.
Działki mi są potrzebne, aby szybko nadać georeferencje obrazowi JPG.
Gdzie tkwi problem?
http://integracja.gugik.gov.pl/cgi-bin/KrajowaIntegracjaEwidencjiGruntow
Przez jakiś czas działała dobrze. Wczoraj wczytałem plik JPG i włączyłem działki - nie widać warstwy na mapie, a po powiększeniu do warstwy pokazuje mi fragment oceanu koło Wysp Św. Tomasza i Książęca i nic się nie da z tym zrobić.
Wersje: 3.16 i 3.10, układ współrzędnych dla projektu i wszystkich warstw: WGS 84.
Działki mi są potrzebne, aby szybko nadać georeferencje obrazowi JPG.
Gdzie tkwi problem?