23-08-2023, 09:33
Witam,
wczytuję ewidencję powiatów do Qgis jako warstwywektorowe WFS. Korzystam z serwerów podanych na stronie https://integracja.gugik.gov.pl/eziudp/i...hp?showall
Dla niektórych powiatów wczytują się niepełne dane.
Np. powiat gostyński (https://integracja.gugik.gov.pl/eziudp/i...ycja=60284)
Niektóre działki się wczytują, inne nie. Wygląda to tak:
Natomiast kiedy pobieram dane z tego serwera dodając go jako warstwę rastrową WMS/WMTS, to te brakujące działki się wczytują (rastrowo). Dlaczego nie mogę wczytać pełnych danych w formacie wektorowym i czy mogę coś zrobić, żeby to działało?
Pozdrawiam
Grzegorz
wczytuję ewidencję powiatów do Qgis jako warstwywektorowe WFS. Korzystam z serwerów podanych na stronie https://integracja.gugik.gov.pl/eziudp/i...hp?showall
Dla niektórych powiatów wczytują się niepełne dane.
Np. powiat gostyński (https://integracja.gugik.gov.pl/eziudp/i...ycja=60284)
Niektóre działki się wczytują, inne nie. Wygląda to tak:
Natomiast kiedy pobieram dane z tego serwera dodając go jako warstwę rastrową WMS/WMTS, to te brakujące działki się wczytują (rastrowo). Dlaczego nie mogę wczytać pełnych danych w formacie wektorowym i czy mogę coś zrobić, żeby to działało?
Pozdrawiam
Grzegorz