30-09-2010, 20:53
Witam,
Mam pytanie czy jest możliwe połączenie dwóch układów współrzędnych tj. map z wtyczki "OpenLayers plugin" z mapami z serwera WMS z geoportala np działki ewidencyjne.
Jeżeli działam na swoich danych wektorowych (lokalnych) i chce je wyświetlić na danych z serwera WMS geoportala, wszystko gra i bziuczy. Jednak gdy włączę na koniec projektu mapę z google przez wtyczkę OpenLayers, to wszystko mi się rozjeżdża i nie mogę wrócić do poprzedniego ustawienia (aby chociaż dane z geoportal pokryły się z moimi danymi).
Wiem, że rastry map z Google nie można transformować do innego układu współrzędnych, ale może jest ewentualność transformacji danych wektorowych z serwera WMS Geoportal ?
Pozdr
Krzysiek
Mam pytanie czy jest możliwe połączenie dwóch układów współrzędnych tj. map z wtyczki "OpenLayers plugin" z mapami z serwera WMS z geoportala np działki ewidencyjne.
Jeżeli działam na swoich danych wektorowych (lokalnych) i chce je wyświetlić na danych z serwera WMS geoportala, wszystko gra i bziuczy. Jednak gdy włączę na koniec projektu mapę z google przez wtyczkę OpenLayers, to wszystko mi się rozjeżdża i nie mogę wrócić do poprzedniego ustawienia (aby chociaż dane z geoportal pokryły się z moimi danymi).
Wiem, że rastry map z Google nie można transformować do innego układu współrzędnych, ale może jest ewentualność transformacji danych wektorowych z serwera WMS Geoportal ?
Pozdr
Krzysiek