To jest niemożliwe! Żeby za darmo można było załatwić więcej i szybciej niż za pieniądze u konkurencji!
A co do wytykania nie ma sprawy. Będę wytykał częściej (jeśli tylko coś znajdę).
Właśnie chciałem przeprosić, że tak długo, ale szło przez Nową Zelandię, więc łata była dawno gotowa, tylko spałem ;-) Niemożliwe? Wszystko jest możliwe, na tym właśnie ołpensors polega, że nie piętrzy problemów
Dwa posty wcześniej obiecałem, że będę wytykał, więc spełniam obietnicę
Wtyczka Zapytania przestrzenne ma podobny błąd jak opisywany w tym wątku. Dla operacji disjoint (jest rozłączne) zapytanie nie sprawdza rozłączności pomiędzy obiektami, tylko pomiędzy prostokątami opisanymi na obiektach.
Tam się teraz sporo zmienia w tej wtyczce:
http://trac.osgeo.org/qgis/ticket/2634
Ostatnia łata trafiła do Trunka 8 lutego (r15137), a kolejne już czekają na przejrzenie. Na szybko nie widzę, czy w dyskusji coś wspominają o tym błędzie, nie chciałoby Ci się bezpośrednio tam wytknąć?
Rewizja 15302 zawiera kolejną porcję poprawek.
(01-03-2011, 14:28)borys napisał(a): [ -> ]Rewizja 15302 zawiera kolejną porcję poprawek.
Sprawdziłem na 15306 - wygląda, że już działa dobrze.
Poza tym dużo pozytywnych zmian we wtyczce.