Forum QGIS

Pełna wersja: Wybór obiektów - wielobok ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To jest niemożliwe! Żeby za darmo można było załatwić więcej i szybciej niż za pieniądze u konkurencji! Smile
A co do wytykania nie ma sprawy. Będę wytykał częściej (jeśli tylko coś znajdę).
Właśnie chciałem przeprosić, że tak długo, ale szło przez Nową Zelandię, więc łata była dawno gotowa, tylko spałem ;-) Niemożliwe? Wszystko jest możliwe, na tym właśnie ołpensors polega, że nie piętrzy problemów Smile
Dwa posty wcześniej obiecałem, że będę wytykał, więc spełniam obietnicę Smile
Wtyczka Zapytania przestrzenne ma podobny błąd jak opisywany w tym wątku. Dla operacji disjoint (jest rozłączne) zapytanie nie sprawdza rozłączności pomiędzy obiektami, tylko pomiędzy prostokątami opisanymi na obiektach.
Tam się teraz sporo zmienia w tej wtyczce: http://trac.osgeo.org/qgis/ticket/2634
Ostatnia łata trafiła do Trunka 8 lutego (r15137), a kolejne już czekają na przejrzenie. Na szybko nie widzę, czy w dyskusji coś wspominają o tym błędzie, nie chciałoby Ci się bezpośrednio tam wytknąć? Smile
Rewizja 15302 zawiera kolejną porcję poprawek.
(01-03-2011, 14:28)borys napisał(a): [ -> ]Rewizja 15302 zawiera kolejną porcję poprawek.

Sprawdziłem na 15306 - wygląda, że już działa dobrze.
Poza tym dużo pozytywnych zmian we wtyczce.
Stron: 1 2