Forum QGIS

Pełna wersja: jak zapisać raster w formacie ascii grid albo esri grid
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam, pewnie naiwne pytanie, czy w Quantum Gis istnieje mozliwosc zapisu geotiffu w raster w formacie ASCII grid lub ESRI GRID. Potrzebuje tak przygotowac plik do analizy we Fragstacie.
Probowalem to zrobic w darmowym programie GRIDCONVERT, ale nie wiem dlaczego program ten "nie widzi" geotifow zrobionych z Quantum GIS.
Pozdrawiam
P
(05-06-2012, 18:46)skorasp napisał(a): [ -> ]Mam, pewnie naiwne pytanie, czy w Quantum Gis istnieje mozliwosc zapisu geotiffu w raster w formacie ASCII grid lub ESRI GRID. Potrzebuje tak przygotowac plik do analizy we Fragstacie.
Probowalem to zrobic w darmowym programie GRIDCONVERT, ale nie wiem dlaczego program ten "nie widzi" geotifow zrobionych z Quantum GIS.
Pozdrawiam
P

Raster -> konwersja -> konwertuj raster
(06-06-2012, 10:05)Crypturgus napisał(a): [ -> ]
(05-06-2012, 18:46)skorasp napisał(a): [ -> ]Mam, pewnie naiwne pytanie, czy w Quantum Gis istnieje mozliwosc zapisu geotiffu w raster w formacie ASCII grid lub ESRI GRID. Potrzebuje tak przygotowac plik do analizy we Fragstacie.
Probowalem to zrobic w darmowym programie GRIDCONVERT, ale nie wiem dlaczego program ten "nie widzi" geotifow zrobionych z Quantum GIS.
Pozdrawiam
P

Raster -> konwersja -> konwertuj raster

Dzięki!