Forum QGIS

Pełna wersja: 23 czerwca 2012 - Kraków - QGIS kurs podstawowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszamy na pierwsze szkolenie o charakterze otwartym, organizowane przez Quantum GIS Polska, które odbędzie się 23 czerwca 2012 w Krakowie. Informacje o kolejnych szkoleniach będę się pojawiały w tym dziale jako nowe posty.

Pracujemy w małych grupach, ale za to intensywnie. Szkolenie jednodniowe. Więcej informacji na stronie o szkoleniach.

zapraszamy...
Pozostały jeszcze trzy wolne miejsca ...
... jeszcze dwa miejsca ...
Skoro była prośba o feedback, podam swoje (pozytywne) wrażenia:
- organizacja jak najbardziej w porządku, sala może trochę za mała, ale mimo wysokiej temperatury dało się wytrzymać. Dobry obiad!
- dzięki szkoleniu zaczynam wreszcie tworzyć mapy, zrozumiałem wiele rzeczy, których wcześniej — jestem początkującym użytkownikiem GIS-u w ogóle — mi blokowały (mimo czytaniu wiki grass i podręcznika do qgis) więc jest pod tym względem świetnie.
- CD-ROM jest bardzo przydatne, używam go w domu, dobrze uzupełnia francuski podręcznik
- może bym dodał ćwiczenie praktyczne z georeferencji rastra do planu zajęć, bo czasami ten punkt sprawia, że początkujący nie może w ogóle tworzyć mapy.
Czyli nie żaluję swoich pieniędzy…