Forum QGIS

Pełna wersja: Problem ze zliczaniem punktów w poligonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Przy probie zliczania punktów w warstwie poligonowej (przy użyciu wtyczki Vector-Analysis Tools, QGIS wywala mi komunikat:"Input layers have non-matching CRS. This may cause unexpected results" .
Obie warstwy uzyte w obliczeniach mają ten sam CRS: EPSG 2180. Wynikowa warstwa rzeczywiscie podaje bledne wyniki.Wydaje mi sie, ze probowalem juz wszystkiego i niby banalne zadanie stalo sie poki co nierozwiązywalne...
Czy ktos z Was ma pomysl w czym może tkwic problem?
Pozdrawiam
Piotrek
(21-08-2012, 12:42)skorasp napisał(a): [ -> ]Witam,
Przy probie zliczania punktów w warstwie poligonowej (przy użyciu wtyczki Vector-Analysis Tools, QGIS wywala mi komunikat:"Input layers have non-matching CRS. This may cause unexpected results" .
Obie warstwy uzyte w obliczeniach mają ten sam CRS: EPSG 2180. Wynikowa warstwa rzeczywiscie podaje bledne wyniki.Wydaje mi sie, ze probowalem juz wszystkiego i niby banalne zadanie stalo sie poki co nierozwiązywalne...
Czy ktos z Was ma pomysl w czym może tkwic problem?
Pozdrawiam
Piotrek
Nadal nie wiem w czym tkwi problem w QGIS, ale zrobiłem co chciałem w OpenJump..... Jak tak dalej pojdzie to chyba zainwestuje w ArcMapa ;-)