07-11-2012, 14:01
Witam.
QGIS bardzo ładnie wczytuje pliki DGN za pomocą "dodaj warstwę wektorową" aczkolwiek brakuje mi w zaimportowanych danych atrybutu Element ID, który to znajduje się w pliku DGN. Jeżeli znacie sposób aby zaimportować do QGisa plik DGN z Element ID to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
QGIS bardzo ładnie wczytuje pliki DGN za pomocą "dodaj warstwę wektorową" aczkolwiek brakuje mi w zaimportowanych danych atrybutu Element ID, który to znajduje się w pliku DGN. Jeżeli znacie sposób aby zaimportować do QGisa plik DGN z Element ID to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.