Forum QGIS

Pełna wersja: QGIS się nie uruchamia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam QGIS 1.7.4 na win7 i jeszcze kilka dni temu bardzo dobrze działał. Wczoraj kopiowałam 2 biblioteki związane z openssl do systemu i przestał się uruchamiać, wyrzucając błąd o 2 innych bibliotekach, niż tych co kopiowałam.

Więc postanowiłam przywrócić system do dnia sprzed zmian, kiedy jeszcze QGIS działał bez zarzutu. Teraz uruchamia mi się czarno okno z linią komend i po chwili znika i QGIS się nie uruchamia.

Macie pomysł jak to naprawić?
Jeszcze przed chwilą wyrzucił taki błąd:
Nie mogę załadować PyQGIS.
Wsparcie dla Pythona zostanie wyłączone.


Traceback (most recent call last):
File "", line 1, in
ImportError: DLL load failed: Nie mo¿na odnaleŸæ okreœlonej procedury.


Wersja Pythona:
2.7.2 (default, Jun 12 2011, 15:08:59) [MSC v.1500 32 bit (Intel)]

Wersja QGIS:
1.7.4-Wroclaw 'Wroclaw', 8058b22

Lokalizacja Pythona:
['C:/OSGeo4W/apps/qgis/./python', 'C:/Users/BasiaS/.qgis/python', 'C:/Users/BasiaS/.qgis/python/plugins', 'C:/OSGeo4W/apps/qgis/./python/plugins', 'C:\OSGeo4W\bin\python27.zip', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\DLLs', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\plat-win', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\lib-tk', 'C:\OSGeo4W\apps\qgis\bin', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\site-packages', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\site-packages\PIL', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\site-packages\win32', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\site-packages\win32\lib', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\site-packages\Pythonwin', 'C:\OSGeo4W\apps\Python27\lib\site-packages\wx-2.8-msw-unicode']