01-02-2013, 15:11
Witam,
Mam dziwny problem z wyświetlaniem warstwy WMS GDOSIu "Obszary chronione". Zarówno na mapach portalowych jak i w programach GIS nie wyświetla mi się ona poprawnie. W QGisie -nie wyświetla się wcale (czasem tylko same rezerwaty), w ArcGisie jest rozmazany obraz, na mapach portalowych (Geoportal, Geoserwis GDOŚ, Ekoportal) również jest niekompletny rozmazany obraz.
Używam oprogramowania QGis 1.8.0, ArcGis 9.3.1 na Windowsie 7. Problem dotyczy tylko jednego komputera, na pozostałych z takim samym oprogramowaniem wszystko jest ok.
Czy ktoś ma pomysł w czym tkwi problem?
Na dole przesyłam screeny obrazujące problem.
Mam dziwny problem z wyświetlaniem warstwy WMS GDOSIu "Obszary chronione". Zarówno na mapach portalowych jak i w programach GIS nie wyświetla mi się ona poprawnie. W QGisie -nie wyświetla się wcale (czasem tylko same rezerwaty), w ArcGisie jest rozmazany obraz, na mapach portalowych (Geoportal, Geoserwis GDOŚ, Ekoportal) również jest niekompletny rozmazany obraz.
Używam oprogramowania QGis 1.8.0, ArcGis 9.3.1 na Windowsie 7. Problem dotyczy tylko jednego komputera, na pozostałych z takim samym oprogramowaniem wszystko jest ok.
Czy ktoś ma pomysł w czym tkwi problem?
Na dole przesyłam screeny obrazujące problem.