WMS z PSH - Wersja do druku +- Forum QGIS (http://forum.quantum-gis.pl) +-- Dział: Desktop GIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-4.html) +--- Dział: QGIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-5.html) +--- Wątek: WMS z PSH (/thread-1094.html) |
WMS z PSH - gregory_3 - 07-07-2014 Witam, Próbuję dodać warstwy wms z PSH do qgis i otrzymuje komunikat nie można obliczyć zasięgu warstwy. Czy ktoś wie jak należy dodawać warstwy z PSH? Poniżej podaje przykładowy link z PSH: http://spdpsh.pgi.gov.pl/GeoPSHv7/CBDH/wms Z góry dzięki za pomoc. RE: WMS z PSH - p0cisk - 16-07-2014 Podany adres działa jeśli wybierze się układ współrzędnych EPSG:3857, dane są wyświetlane w skali ok. 1:300 000 i większych Pozdrawiam RE: WMS z PSH - vansen - 13-01-2015 Też natrafiłem na ten problem, z dzwinych powodów WMS ma właśnie takie humory, ale po załadowaniu warstwy już się skaluje dowolnie. Dodatkowo powiem, że na tym adresie działa także wfs, który jest ogólnodostępny i działa niezależnie od skali czy układu współrzędnych.\ WFS: http://spdpsh.pgi.gov.pl/GeoPSHv7/ObszZagrPodt/wfs? |