podłączanie wms ze strony e-mapa geosystem - Wersja do druku +- Forum QGIS (http://forum.quantum-gis.pl) +-- Dział: Desktop GIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-4.html) +--- Dział: QGIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-5.html) +--- Wątek: podłączanie wms ze strony e-mapa geosystem (/thread-1367.html) |
podłączanie wms ze strony e-mapa geosystem - Mazur - 15-09-2016 Czy komuś się udało poprawnie dodać wms ze strony e-mapa. Zależy mi na tym bo są tam bardziej aktualne dane dot. działek niż na geoportalu : mój powiat to np: http://wms.epodgik.pl/cgi-bin/mapserv?map=/srv/webgis/gizycki/gizycki.map RE: podłączanie wms ze strony e-mapa geosystem - Italiano - 15-09-2016 (15-09-2016, 18:38)Mazur napisał(a): Czy komuś się udało poprawnie dodać wms ze strony e-mapa Co masz na myśli z określeniem "poprawnie"..? U mnie działa bezproblemowo, ale np. działki są widoczne przy skali 1:16,761 lub węższej (czyli w skali 1:16,762 już następuje LOD). Jeszcze jedno: wg Capabilities, upewnij się, że ustaliłeś EPSG:2180 jako układ ściągane (a nie 4326 bądź feralny 3857). RE: podłączanie wms ze strony e-mapa geosystem - Mazur - 17-09-2016 -Kształt granic zmienia się w zależności od przybliżenia -nie działa też przesuwanie "łapką" - obraz skacze gdzie chce -legenda obrazu jest uszkodzona qgis 2,16,1 with grass |