Forum QGIS
Poszukiwane praktyki - GIS - Wersja do druku

+- Forum QGIS (http://forum.quantum-gis.pl)
+-- Dział: Desktop GIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-4.html)
+--- Dział: QGIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Poszukiwane praktyki - GIS (/thread-1455.html)Poszukiwane praktyki - GIS - mkania - 17-02-2017

Witam,

jestem studentem trzeciego roku na Politechnice Krakowskiej, oraz przewodniczącym koła naukowego Politechniki zajmującego się GISem i gospodarowaniem przestrzeni. Muszę wciągu najbliższej przerwy wakacyjnej (lipiec - wrzesień) odbyć 4 tygodniowe praktyki studenckei. Niestety na drodze stoją dwa problemy:

1. Jestem również instruktorem żeglarstwa i wychowawcą kolonijnym, przez co całe wakacje organizuję i prowadzę żeglarskie obozy dla dzieci. Jest to praca dodatkowa, ale też pasja i stabilizacja na przyszłość. Jeżeli w tym roku odmówię, ciężko będzie odzyskać aktualną pozycję w tej pracy. Dlatego koniecznie poszukuję praktyk na termin, który jest dość abstrakcyjny dla większości firm prowadzących praktyki - cały WRZESIEŃ.

2. Nałożono na nasze praktyki specjalne zasady i główną z nich jest uczestnictwo w PROCESIE INWESTYCYJNYM. Chodzi o firmę lub placówkę publiczną, która w swoich działaniach poza tworzeniem projektów, zajmuje się również ich wdrążaniem w życie.

Z zainteresowania jestem również grafikiem komputerowym. Mam bardzo dobre doświadczenie w takich programach jak Photoshop, Illustrator, AutoCAD. Dobrze orientuje się również w samym Qgisie. Znam podstawy Blendera i 3ds Maxa. Jestem przewodniczącym koła naukowego i instruktorem żeglarstwa oraz organizatorem różnych wyjazdów turystycznych. Przez rok pracowałem również jako sprzedawca. Mam dużo doświadczenia w pracy z klientami, w organizacji pracy własnej i zespołu, szybko się uczę i dostosowuję do wymagań i otoczenia. Jestem w stanie podjąć się dowolnej pracy, która spełni powyższe dwa warunki - 4 tygodnie września i proces inwestycyjny. Najlepiej na terenie lub w okolicach Krakowa.

Jeżeli ktoś zna kogoś lub sam pracuje w tego typu firmie, albo sam prowadzi taką działalność, bardzo bym prosił o rozważenie mojej kandydatury. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tej sprawie!

Pozdrawiam.

kontakt: mkaniaa@gmail.com