QGIS - problem z WMS Krajowej Integracji Ewidencji Gruntów - Wersja do druku +- Forum QGIS (http://forum.quantum-gis.pl) +-- Dział: Desktop GIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-4.html) +--- Dział: QGIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-5.html) +--- Wątek: QGIS - problem z WMS Krajowej Integracji Ewidencji Gruntów (/thread-1681.html) |
QGIS - problem z WMS Krajowej Integracji Ewidencji Gruntów - Diamond - 24-07-2018 Witam serdecznie, mam następujący problem: chciałem podłączyć do swojego projektu warstwę WMS z budynkami z adresu http://wms.epodgik.pl/cgi-bin/KrajowaIntegracjaEwidencjiGruntow. Budynki jednakże nie chcą się wyświetlać, niezależnie od skali i układu (pracuję w układzie EPSG: 2180). Wyskakuje mi komunikat "Legenda obrazu jest uszkodzona". Inne warstwy WMS z KIEG wczytują się prawidłowo (pomimo podobnego komunikatu "Legenda..."). Macie pomysł na to jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję i pozdrawiam, Diamond. RE: QGIS - problem z WMS Krajowej Integracji Ewidencji Gruntów - jerresso - 30-07-2018 Mnie budynki wczytują się dopiero od skali 1:1,250. Jaki punkt oglądasz (podaj współrzędne)? |