Mapa lodowa S-411 nie pokazuje danych - Wersja do druku +- Forum QGIS (http://forum.quantum-gis.pl) +-- Dział: Desktop GIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-4.html) +--- Dział: QGIS (http://forum.quantum-gis.pl/forum-5.html) +--- Wątek: Mapa lodowa S-411 nie pokazuje danych (/thread-1915.html) |
Mapa lodowa S-411 nie pokazuje danych - Houston - 08-11-2020 [attachment=597][attachment=596] Dzień dobry, Mam problem z otwarciem mapy lodu S-411. Pliki pobrałam z tej strony: http://www.bsis-ice.de/IcePortal/ILP_S411.shtml . Chodzi o to, że bez problemu wgrywana jest warstwa zawierająca zarys terenu (zaznaczona czerwoną strzałką na zdjęciu, pochodząca z pliku DATA), ale nie ładują mi się dane o konkretnych obszarach gdzie występuje lód (zaznaczone na niebiesko, jako SUPPORT). Wydaje mi się, że warstwa ta jest w nieodpowiednim formacie, ale nie mam pomysłu jak ją przekonwertować. Pierwszy raz używam tego programu i miał mi on służyć tylko do odczytów. Z góry dziękuję za wszelką pomoc RE: Mapa lodowa S-411 nie pokazuje danych - gsienko - 14-11-2020 Na stronie z której pobrałeś dane jest poradnik jak je wczytać do QGISa: http://www.bsis-ice.de/S411/Docs/S411inQGIS.html |