Cześć,
Nie wiem o co chodzi pomocy
Mam warstwę wektorową pobieraną z bazy MySQL, tam jest robiny POINT z wartości X,Y (WGS)
+-----------------+-------------------+------+-----+---------+-------+
| Field | Type | Null | Key | Default | Extra |
+-----------------+-------------------+------+-----+---------+-------+
| id | int(11) unsigned | NO | | NULL | |
| point | geometry | YES | | NULL | |
| TERC | varchar(10) | NO | | NULL | |
| SIMC | varchar(10) | NO | | NULL | |
| ULIC | varchar(10) | NO | | NULL | |
| ulica | varchar(50) | NO | | NULL | |
| numer_budynku | varchar(10) | NO | | NULL | |
| X | varchar(11) | YES | | NULL | |
| Y | varchar(11) | YES | | NULL | |
+-----------------+-------------------+------+-----+---------+-------+
Wyświetla wszystko dobrze!
Działa!
Jak zaznaczam jeden punkt , pokazują mi się poprawnie atrybuty tego obiektu "wynik identyfikacji"
Jak Klikam w "w tabeli atrybutów" też mi się zaznacza dobry punkt.
Problem jest taki , że
Jak zaznaczam więcej punktów "zaznacz obiekty" zaznaczają mi się zawsze wiersze od góry tabeli.
albo jakoś losowo - nie widzę reguły.
Ale nie te które faktycznie zaznaczam.
Nie wiem kompletnie o co chodzi, myślę że jakoś zaburzona jest identyfikacja w "tabeli atrybutów"
Nie mam pomysłu.
Dotyczy QGIS 2.18 (używam) ale i 3>
Pozdrawiam
Janek.