Utworzyłem WMS, który ma ciągnąć dane z bazy Postgis. QGIS widzi WMS, ale jak chcę dodać warstwę do projektu to:
Cytat:(Nie zwrócono kodu błędu)
Dostarczyciel WMS przekazuje również:
msWMSLoadGetMapParams(): WMS server error. Image size out of range, WIDTH and HEIGHT must be between 1 and 2048 pixels.
Nie mogę wygooglać odpowiedzi...
oto mapfile
Kod:
MAP # poczatek pliku
IMAGETYPE PNG
EXTENT 654627 509312 660545 514218
SIZE 400 400
IMAGECOLOR 0 0 0
WEB
METADATA
"wms_title" "test"
"wms_onlineresource" "http://geoforest.org/mapserver/cgi-bin/mapserv?map=/home/mdrozdz/www/klembow.map&"
END # end METADATA
END # end WEB
PROJECTION
"init=epsg:2180"
END
LAYER
NAME "test"
STATUS ON
TYPE POLYGON
MAXSCALE 100000
CONNECTIONTYPE POSTGIS
CONNECTION "user=### dbname=### host=### password=###"
DATA "the_geom from dzialki using srid=2180"
CLASS
STYLE
COLOR 0 170 0
END #Koniec obiektu STYLE
END
METADATA
WMS_TITLE "test"
WMS_ABSTRACT "test"
END # end metadata
PROJECTION
"init=epsg:2180"
END # end projection
END
END #Koniec obiektu MAP