Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QGIS i tablety graficzne piórkowe
08-03-2016, 23:06,
#1
QGIS i tablety graficzne piórkowe
Witam. Moje pytanie brzmi: czy QGIS będzie współpracował z tabletem graficznym, piórkowym lub piórkowo dotykowym, powiedzmy jednym z amatorskich, firmy Wacom? (np. ten: https://sklep.wacom.pl/tablet-piorkowo-d...-p725.html ) Zadałam to pytanie polskiej filii firmy i odpowiedziano mi, że każdy ich tablet się do tego nadaje. Jednak jak każdy wie, firmy chcą sprzedawać a sprzęt nie należy do tanich, i nie jestem pewna czy naprawdę to zadziała. Pomyślałam że może ktoś z forumowiczów miał do czynienia z takim połączeniem? Głównie zależy mi na ręcznej digitalizacji podkładu, która wykonywana myszą po prostu doprowadza mnie do szału. Będę wdzięczna za każdą radę w tym zakresie Smile
12-04-2016, 08:27,
#2
RE: QGIS i tablety graficzne piórkowe
Lepiej przejść się do sklepu. Ja mam chińską podróbę iPada. Podobno części są te same. Gniazda na obudowie tylko w innych miejscach. Mam jednak sporo problemów z dobraniem rysików, gps-ów itp. Nie wiem, czy winny jest niemarkowy sprzęt, czy ogólnie problemy z dopasowaniem akcesoriów do tabletów. Na forach o tabletach i rysikach precyzyjnych jest sporo narzekań. Moje rozmowy z dostawcami piórek zazwyczaj kończyły się stwierdzeniem, że raczej nie będzie działać, albo przyjedź - sprawdzimy na miejscu. Ostatecznie posługuję się tymi tępymi kołkami z 2 zł Sad(
07-05-2017, 18:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2017, 18:44 {2} przez bosmanica.)
#3
RE: QGIS i tablety graficzne piórkowe
Przepraszam za długą nieobecność.
Musiałam zrezygnować z powyższego rozwiązania.
Ale dziękuję za odpowiedź, warto takie rzeczy wiedzieć Smile


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Graficzne utworzenie geometrii typu MULTILINESTRING/MULTIPOINT frankie 2 8 003 03-07-2018, 13:50
Ostatni post: frankie
  parametry graficzne stylu linii- rozmieszczenie znaczników arepo 3 15 769 02-03-2016, 01:57
Ostatni post: arepo

Skocz do: