Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwane praktyki - GIS
17-02-2017, 12:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2017, 12:55 {2} przez mkania.)
#1
Poszukiwane praktyki - GIS
Witam,

jestem studentem trzeciego roku na Politechnice Krakowskiej, oraz przewodniczącym koła naukowego Politechniki zajmującego się GISem i gospodarowaniem przestrzeni. Muszę wciągu najbliższej przerwy wakacyjnej (lipiec - wrzesień) odbyć 4 tygodniowe praktyki studenckei. Niestety na drodze stoją dwa problemy:

1. Jestem również instruktorem żeglarstwa i wychowawcą kolonijnym, przez co całe wakacje organizuję i prowadzę żeglarskie obozy dla dzieci. Jest to praca dodatkowa, ale też pasja i stabilizacja na przyszłość. Jeżeli w tym roku odmówię, ciężko będzie odzyskać aktualną pozycję w tej pracy. Dlatego koniecznie poszukuję praktyk na termin, który jest dość abstrakcyjny dla większości firm prowadzących praktyki - cały WRZESIEŃ.

2. Nałożono na nasze praktyki specjalne zasady i główną z nich jest uczestnictwo w PROCESIE INWESTYCYJNYM. Chodzi o firmę lub placówkę publiczną, która w swoich działaniach poza tworzeniem projektów, zajmuje się również ich wdrążaniem w życie.

Z zainteresowania jestem również grafikiem komputerowym. Mam bardzo dobre doświadczenie w takich programach jak Photoshop, Illustrator, AutoCAD. Dobrze orientuje się również w samym Qgisie. Znam podstawy Blendera i 3ds Maxa. Jestem przewodniczącym koła naukowego i instruktorem żeglarstwa oraz organizatorem różnych wyjazdów turystycznych. Przez rok pracowałem również jako sprzedawca. Mam dużo doświadczenia w pracy z klientami, w organizacji pracy własnej i zespołu, szybko się uczę i dostosowuję do wymagań i otoczenia. Jestem w stanie podjąć się dowolnej pracy, która spełni powyższe dwa warunki - 4 tygodnie września i proces inwestycyjny. Najlepiej na terenie lub w okolicach Krakowa.

Jeżeli ktoś zna kogoś lub sam pracuje w tego typu firmie, albo sam prowadzi taką działalność, bardzo bym prosił o rozważenie mojej kandydatury. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tej sprawie!

Pozdrawiam.

kontakt: mkaniaa@gmail.com


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Export rastra z quantum gis do saga gis prawdziwytomasz 0 6 388 27-08-2012, 19:46
Ostatni post: prawdziwytomasz

Skocz do: