Ocena wątku:
Przesunięte WMTSy z Geoportalu w WGS84 (EPSG:4326)
|
|||||||
| |||||||
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Podobne wątki | |||||
Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
Eksport mapy jako obraz - przesunięte kafelki | Grzegorz_B | 2 | 961 |
20-04-2023, 14:53 Ostatni post: Grzegorz_B |
|
WGS84-PL2000 | jw@ | 3 | 15 260 |
27-06-2016, 07:33 Ostatni post: pelekPL |
|
Zasięg zgodny z godłem mapy WGS84 | megakozak | 3 | 14 339 |
22-02-2016, 16:58 Ostatni post: Binko |
|
OSM w EPSG 2180 | stratocumulus | 2 | 12 985 |
09-10-2014, 15:15 Ostatni post: wkra |
|
PUWG 1965 II strefa a kod EPSG | lucek | 6 | 39 767 |
09-02-2012, 23:48 Ostatni post: lucek |
|
Problem z WMS z PIG, KZGW w epsg 2180 | Odoakr | 5 | 24 504 |
29-06-2011, 11:45 Ostatni post: Dave |
|
pomiar powierzchni poligonów w WGS84 i CS92 | maur79 | 2 | 18 131 |
07-11-2010, 13:47 Ostatni post: maur79 |
|
punkty załamania poligonu w WGS84 | maur79 | 28 | 133 904 |
28-10-2010, 18:51 Ostatni post: Lech |
|
Brakujący EPSG | pelasio | 2 | 15 347 |
11-06-2010, 09:40 Ostatni post: borys |