Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oferta pracy w QGIS
31-08-2020, 21:45,
#1
Information  Oferta pracy w QGIS
Nie znalazłem lepszego miejsca, więc z góry przepraszam moderatora jeśli nie trafiłem.

Jest szukany GISowiec w firmie z branży ochrony środowiska, praca w QGIS:
https://www.dropbox.com/s/6rtlhtph8xecsm....docx?dl=0

Szefa znam osobiście i mogę szczerze polecić
31-08-2020, 22:56,
#2
RE: Oferta pracy w QGIS
@jarresso - to jest forum dla nas wszystkich, więc od społeczności forum zależy jakie zasady będą tu panowały. Ty na pewno jesteś ważnym członkiem tej społeczności i Twój głos ma dla nas znaczenie. Myślę, że ten post jest dobrą okazją żeby podyskutować o tego typu wpisach. W zasadzie jest do tego dział "Porozmawiajmy o forum", ale bądźmy realistami Smile Tego posta przeczyta 100x więcej osób niż subskrybuje tamten dział.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii - jak najlepiej rozwiązać sprawę takich postów.
* Nowy dział "Oferty pracy" w "Zagadnieniach ogólniejszych"?
* Jakiego typu ogłoszenia dopuszczamy?
01-09-2020, 14:35,
#3
RE: Oferta pracy w QGIS
Mój typ:
nowy dział "Oferty pracy".
tylko ogłoszenia zawierające podstawowe info - wymagania, miejsce pracy, czas pracy i wynagrodzenie (widełki).
01-09-2020, 20:34,
#4
RE: Oferta pracy w QGIS
No miło się czyta takie podejście, dzięki. Mam analogiczne zdanie do Konrada - koniecznie wymagania, miejsce pracy, czas pracy i wynagrodzenie (widełki). Myślę też że warto, by była GISowa lub około GISowa/jakoś z GISem połączona, by nas tu zaraz nie zalało zupełnie nie interesującymi, z punktu widzenia tematyki forum, wpisami. No i może warto, by prócz typowej pracy można tam było umieszczać też oferty staży, praktyk czy ogólnie oferty współpracy w ww. zakresie. Dość szybko dzięki temu QGIS forum może stać się dość istotnym miejscem poszukiwania/umieszczania tego typu informacji, bo ja np. po każdym szkoleniu które prowadzę, to forum polecam i odsyłam ludzi by zadawali pytania w razie problemów w przyszłości.
03-09-2020, 12:01,
#5
RE: Oferta pracy w QGIS
witam forumowiczów,
tez uważam, iż dodatkowy dział "praca/staż/praktyka" byłby dobrym pomysłem. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo iż tych ofert nie będzie zbyt wiele, co w efekcie może doprowadzić do "zamarcia" tego działu. To wydaje się jest kwestia docelowego rozreklamowania / poinformowania środowiska GIS (branży/uczelni) o możliwości publikowania takich ofert na forum.
04-09-2020, 19:12,
#6
RE: Oferta pracy w QGIS
Większość ofert pracy związanych z informacją przestrzenną, traktuje obsługę oprogramowania GIS na tym samym poziomie jak posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Tutaj pewnie pewnie milion osób chętnych do pracy, kiedyś brałem w podobnej rekrutacji to było z 200+ aplikacji.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Qgis - zacina się podczas pracy Roland_z_Gilead 10 12 377 11-01-2021, 16:53
Ostatni post: xmaziax
  System Informacji Geograficznej w pracy historyka - Konferencja gabber2004 0 11 113 21-10-2009, 12:33
Ostatni post: gabber2004

Skocz do: