Liczba postów: 2
2
Dołączył: 29-07-2025
Reputacja:
0
Wydruk mapy
Hej, chcę zrobić wydruk pewnego obszaru mapy do PDF w QGIS. Mam wektory granic i numery działek. Dodałem usługę WMS krajowej integracji gruntów (użytki i kontury). Niestety przy oddalaniu mapy w celu wydrukowania większego obszaru znika mi z widoku mapa użytków i konturów. Jak to mogę wydrukować żeby były widoczne ? Czy da się pobrać w wersji wektorowej użytków i klas gruntów z ogólnopolskich danych?