Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logowanie
16-07-2010, 21:02,
#1
Logowanie
Czy ktoś miał może jakieś problemy z logowaniem na forum? Ostatnio po wpisaniu loginu i hasła pokazuje mi się ekran "Zalogowano na forum", ale potem otwiera się strona jak dla niezalogowanego użytkownika. Dopiero za którymś razem udaje się wejść. Ciasteczka włączone, próbowałem w 3 przeglądarkach...
16-07-2010, 21:12,
#2
RE: Logowanie
Dzięki za sygnał. Ostatnio na forum nie były wprowadzane żadne zmiany. Opisywany problem może być związany z nie do końca skonfigurowanymi przyjaznymi URLami. Jak pewnie wielu już zauważyło, przesyłane e-maile o nowych postach mają starą postać adresów i odwołania w nich po prostu nie działają. Mnie też to wkurza Angry, ale dopiero teraz będę miał chwilę czasu żeby na to zerknąć.
22-07-2010, 19:37,
#3
RE: Logowanie
Hmmm u mnie tez z tym logowaniem cos jest nie tak... ale tylko na wybranych systemach/przegladarkach...

7/Firefox - OK
Ubuntu - Firefox OK
XP - Firefox - czasem sie wiesza...
25-10-2010, 21:42,
#4
RE: Logowanie
Dziś miałem podobny problem. Niby logował, ale nie logowałUndecided. Zresetowałem hasło, i teraz jest ok. Będę sprawdzał jutro - w razie problemów zamelduję.
Pzdr.
PS. Troszkę mały ruch na tym forum, może problemy z logowaniem to jeden z powodówHuh.


Skocz do: