Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Map Window...
12-02-2011, 13:38,
#1
Map Window...
Witam!

Nie znalazłem w całym forum wątku związanego z tym programem, więc by zadać swe pytanie, postanowiłem go założyć tutaj... W razie mego błędu proszę administratorów o przeniesienie go w inne, stosowniejsze miejsce...

Program Map Window ma w sobie wiele zalet, choć także i wad. Możnaby rzecz, że jest dobrym uzupełnieniem do QGIS i gvSIG. Mnie urzeka w nim szybkość pracy z wielkimi danymi rastrowymi, której (przynajmniej na moim komputerze) nie jestem w stanie osiągnąć na innych bezpłatnych oprogramowaniach. Z dostępnego w sieci polskiego GIS-u, niedrogiego, acz jednak komercyjnego, szybciej pracuje mi tylko Geoxa...

Problem, jaki napotykam z MapWindow, to brak możliwości unikania przecinania się nowych poligonów. Na tak nazwaną funkcję w QGIS trafiłem przy pomocy forumowiczów w zeszłym roku. Jednak w angielskojęzycznym MW za chiny nie mogę znaleźć stosownego odpowiednika. Czy ma ktoś orientację, że taki istnieje albo wiedzę, jak zadziałać, aby takowa wtyczka powstała?

Z góry dziękuję za pomoc lepiej zorientowanym ode mnie i serdecznie pozdrawiam wszystkich współtwórców tego forum Smile
13-02-2011, 01:05,
#2
RE: Map Window...
Jak dla mnie bardzo dobry program


Skocz do: