Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nakładanie na siebie warstw
02-08-2011, 16:50,
#1
Question  nakładanie na siebie warstw - ważne!
mam prośbę o pomoc w nałożeniu warstw ponieważ pisze pracę końcową po studium rocznym i właściwie to nadal jestem laikiem,A więc ja korzystam z wersji Quantum Gis1.6.0 - i mam do nałożenia NMT (stworzyłem do niego mapset w kolorze) , plan zabudowy ( warstwa wektorowa) i ortofotomape. To wszystko dotyczy Tatrzańskiego parku narodowego. chciałbym żeby dokładnie ktoś mi napisał w kolejnosci czynności które nalezy wykonać aby to można było nałożyć. Czekam na odpowiedź , będe wdzięczny Rolleyes w załączniku wysyłam jak to wygląda.
.bmp   gis warstwy.bmp (Rozmiar: 499,29 / Pobrań: 29)
07-08-2011, 22:30,
#2
RE: nakładanie na siebie warstw - ważne!
Jeśli napiszesz trochę jaśniej o co chodzi, to pewnie ktoś pomoże. W załączonym pliku zrobiłeś bowiem nałożenie o które pytasz.
Zgadując "w ciemno", masz do dyspozycji:
  • ustawienie częściowej przeźroczystości warstw rastrowych (masz dwie jak widzę),
  • wykorzystanie opcji wydruku projektu
27-08-2011, 21:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011, 21:34 {2} przez michal26l.)
#3
Heart  RE: nakładanie na siebie warstw - ważne!
chodzi mi o to żeby nałożyć te warstwy na siebie równomiernie , żeby się pokrywały , miały ten sam rozmiar
te warstwy to 1 numeryczny model terenu na podstawie które został stworzony mapset,
2 ortofotomapa- warstwa rastrowa i 3 plan zabudowań -warstwa wektorowa


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nakładanie się warstw gohan7 7 27 155 12-01-2013, 04:21
Ostatni post: gohan7

Skocz do: