Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie do udziału w bezpłatnej konferencji w Poznaniu
16-11-2011, 15:41,
#1
Zaproszenie do udziału w bezpłatnej konfernecji w Poznaniu
Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania w partnerstwie z Kołem Naukowym Katedry Sterowania i Inżynierii Systemów Politechniki Poznańskiej oraz Poznańskim Centrum Superkomputerowo Sieciowym w ramach projektu „Internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji – Platforma współpracy – SPINACZ” organizuje konferencję pt.”Współpraca sektora biznesu i sektora B+R w zakresie innowacyjnego wolnego i otwartego oprogramowania-szanse i możliwości”.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 16.12.2011 na Politechnice Poznańskiej w godzinach od 9.30- 15.00.

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału wszystkich zainteresowanych tematem wdrożeń rozwiązań Open Source w biznesie, problemami współpracy środowisk akademickich z biznesem w zakresie wykorzystania i wdrażania naukowego polskiego dorobku informatycznego, a także roli innowacji wolnego i otwartego oprogramowania w gospodarce.

Konferencja połączona została z imprezą targową, na której moją szansę zaistnieć koła naukowe, uczelnie oraz firmy wykorzystujące w swojej działalności Open Source. Zapraszamy też indywidualnych twórców, którzy mają szansę pokazać się ze swoim dorobkiem, pomysłami. Firmy/instytucje mogą zgłaszać się na to wydarzenie drogą mailową na adres info@spinacz.edu.pl.

Szczególnie na to wydarzenie zapraszamy studentów i pracowników naukowych.

Zachęcamy do zapoznania się z Agendą konferencji na stronie Fundacji: www.fwioo.pl/article/193/druga-konferencja-w-ramach-projektu-spinacz oraz do zgłaszania się poprzez formularz dostępny pod linkiem: www.spinacz.edu.pl/events/signup.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapowiedź konferencji o wolnym oprogramowaniu GIS Rayo 0 9 344 08-01-2010, 19:35
Ostatni post: Rayo

Skocz do: