GARMIN OREGON 550t
co do tych nazw to faktycznie tak jest, że po obcięciu do 10 znaków te nazwy się dublują.
otworzyłem plik w notatniku i taka nazwa track_seg_point_id nie występuje, jak również seg_point ani nawet track_
poniżej przykładowe 2 wiersze:
<gpx xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:gpxx="http://www.garmin.com/xmlschemas/WaypointExtension/v1" xmlns:gpxtpx="http://www.garmin.com/xmlschemas/TrackPointExtension/v1" creator="Oregon 550" version="1.1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi
chemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1
http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd http://www.garmin.com/xmlschemas/WaypointExtension/v1 http://www8.garmin.com/xmlschemas/Waypoi...sionv1.xsd http://www.garmin.com/xmlschemas/TrackPointExtension/v1 http://www.garmin.com/xmlschemas/TrackPo...sionv1.xsd"><metadata><link href="http://www.garmin.com"><text>Garmin International</text></link><time>2011-02-01T09:05:31Z</time></metadata>
<trk>
<name>MUK1</name>
<trkseg>
<trkpt lat="49.448313" lon="21.442696">
<ele>512.52</ele><time>2010-12-28T12:26:29Z</time>
</trkpt>
<trkpt lat="49.448264" lon="21.442581">
<ele>513.48</ele><time>2010-12-28T12:26:45Z</time> </trkpt>
</trkseg></trk></gpx>
jeżeli zmienie trkpt na inną nazwę to przy wyborze warstwy nie widzi mi wówczas tych kilkuset obiektów (track_points = 0, wcześniej track_points=630)