(01-02-2012, 11:13)BIMSON napisał(a): Ścieżki sprawdzone. Zdjęcie znajduje się katalogu głównym.
A to link: http://lukaszbimek.pl/gis/map.html
Witam.
Za linkiem widać już inne próby, ale może dodam co zauważyłem w sprawie OpenLayers.Layer.Text
Wg podanego kodu pliku photos.txt widać błędną kolejność danych. Powinny być zgodnie z deklaracją podaną w pierwszym wierszu.
lat lon = współrzędne
title = Tytuł (widoczny w dymku)
description = opis (w tym np zdjęcie OK - widoczne w dymku)
iconSize = rozmiar ikonki w pikselach
iconOffset = przesunięcie ikonki (normalnie, jeśli pamiętam ustawia się lewy górny narożnik)
icon = ikonka (tj ścieżka do ikonki, miniaturki widocznej na mapie)
Zatem powinno być:
Kod:
lat lon title description iconSize iconOffset icon
52.166806 21.075375 Photo <html><a href="ssFUJIF550sample-209.JPG" target="_blank"><img src="ssFUJIF550sample-209MIN.JPG" width="180" border="1"></a><br>photo</html> 18,13 0,0 ssFUJIF550sample-209MIN.JPG
Ostatnia jest ikonka i o ile MIN w nazwie zdjęcia znaczy mniejszy to właśnie małe grafiki lepiej się wczytają.
A i jeszcze - w pliku txt ostatni wiersz musi być pusty lub inaczej - kończymy enterem.
Przykład:
www.warmaz.pl
.js nie podejmę się sprawdzić